Logo Steelwood

Věříme, že kvalitní stůl, který přežije generace je tou pravou dominantou každé jídelny, či kuchyně. Stůl, kde se odehrávají příběhy každodenního života od ranní kávy po večerní chvilky s rodinou. Stůl, který vám pomůže dotvořit ten pravý domov.

Nejen proto si zakládáme na osobním přístupu a kvalitě zpracování do posledního detailu.   

 

Kvalitní dřevo je stavebním kamenem naší práce, proto ho vždy vybíráme osobně na pile v České republice. Každý zákazník může psát příbeh svého vlastního stolu již od samotného začátku a na výběru dřeva se podílet.

Výsledný charakter stolové desky je dán její tloušťkou, četností prasklin a kresbou dřeva. Pracujeme především s dubem, ale i s jinými druhy dřeva, včetně exotických.

Stolové desky jsou vyráběny v naší dílně nejčastěji slepením více fošen, nicméně rádi zajistíme stolovou desku i z jednoho kusu dřeva. Praskliny standardně vyléváme černým epoxidem (pryskyřice), ale je možné se domluvit i na jiném odstínu.

Kovové podnoží je taktéž vyráběno přímo námi v naší dílně. Máte rádi konzervativnější styl? Či rádi experimentujete? Záleží na Vás a Vašem vkusu, jak bude podnoží vypadat. Samozřejmě rádi zákazníkům doporučíme nejvhodnější řešení vzhledem k rozměrům stolu a jeho stabilitě. 

 

Pokud hledáte nábytek s příběhem, jehož spoluautorem můžete být od samého začátku i vy, jste na správném místě.

KONTAKTUJTE NÁS
Logo Steelwood
Kontakt

Václav Polívka
Králův Dvůr
Tel.: +420 725 943 599
e-mail: info@steelwood.cz

Naši klienti
Jakoby Bistro
Fronius
Mistr Mont
Spolupracujeme
Doms Concepts
Řemesložije
Adalo Solutions s.r.o. © 2021 - 2024 | Všechna práva vyhrazena
chevron-down